Przedszkole nr 29 mistrzem Rzeszowa

Miłosz Bieniaszewski
W turnieju udział wzięło 10 przedszkoli
W turnieju udział wzięło 10 przedszkoli Organizator
W V mistrzostwach Rzeszowa przedszkolaków najlepsze okazały się maluchy z PP nr 29.

Na drugim miejscu turniej ukończyło PP nr 11, a na najniższym stopniu podium uplasowało się PP nr 21. Łącznie udział wzięło dziesięć przedszkoli, a po boisku biegało 100 dzieciaków.

Królem strzelców został Kajetan Kolbusz, najlepszą zawodniczką Aleksandra Strużak, a najlepszym bramkarzem Jan Karnas.

Wybrano również najlepszych piłkarzy, Byli nimi: Nikodem Bialic, Bartek Brożyna, Sebastian Duda, Maciej Delekta, Szymon Zawadzki, Karol Warzocha, Patryk Irzyk, Eryk Piwowar.