Przy stacji przeładunkowej w Medyce koło Przemyśla znaleziono częściowo zmumifikowane zwłoki [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
Łukasz Solski
Pracownicy, którzy kosili trawę wzdłuż ogrodzenia stacji przeładunkowej PKP w Medyce koło Przemyśla, znaleźli częściowo zmumifikowane zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie tożsamości zmarłego.

- Ze względu na znaczny rozkład ciała lekarz patomorfolog nie był w stanie określić przypuszczalnego wieku mężczyzny ani czasu zgonu. Przypuszczalnie mógł to być okres letni lub jesienny 2020 roku - mówi st. asp. Małgorzata Czechowska z KMP w Przemyślu.

Rysopis: wzrost około 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy w kolorze ciemny blond. Znaki szczególne: denat posiadał na lewym ramieniu podłużną bliznę długości około 12 cm, ma także widoczne ubytki w uzębieniu: górna szczęka brak jedynki po prawej stronie i widoczny uszczerbek lewej jedynki, brak szóstki, siódemki po stronie prawej górnej szczęki. Dolna szczęka: brak siódemki.

Kilka metrów od zwłok znaleziono ubrania najprawdopodobniej należące do zmarłego:

  • czarne długie spodnie typu bojówki
  • czarna koszulka z krótkim rękawem XL w białe, cienkie poprzeczne paski. Na środku koszulki u góry logo firmy „Nike”. Z tyłu koszulki metka z napisem i logo „Nike”
  • buty sportowe typu adidas koloru czarnego z niebieskimi wykończeniami i dodatkami na dwa rzepy w rozmiarze 43, z napisem na języku i wkładce wewnętrznej „sport”
  • skarpety długie koloru szarego z napisem „work”
  • pasek do spodni w kolorze ciemny brąz z klamrą, wewnątrz paska napis „Made in Italy”

Martwy mężczyzna posiadał na sobie jedynie ciemne bokserki z napisem „seven lemons”.

Osoby, które rozpoznały rzeczy mężczyzny lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu - tel: 47 823 33 10, 47 823 36 83 lub nr alarmowy 112.


ZOBACZ TEŻ: Zaginieni. Każdego roku w Polsce "znika" nawet 20 tysięcy osób

Wideo

Dodaj ogłoszenie