Puchar Polski, okręg Jarosław: Budowlani polegli z Przedmieściem

Grzegorz Kostka
Błękitni (niebieskie stroje) walczyli dzielnie, lecz Syrenka okazała się silniejsza fot. Grzegorz Kostka
Przedmieście Jarosław występujące w B klasie w meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu jarosławskiego pokonali Budowlani Szówsko.

BŁĘKITNI GRZĘSKA - SYRENKA ROŹWIENICA 2-4 (0-1)
BRAMKI: Solarz (65), Jędryka (67-głową) - Ł. Pajda (5), Żołyniak (58), Sawa (73, 80)

BŁĘKITNI:
Kubicki - Kusak, Lasek, Domka, Jędryka (82. Żuk), Zając (46. M. Przeszłowski), Pelc (46. Mirek), Maj, T. Przeszlowski (46. Kiełbicki), W. Pieniążek, Solarz.

SYRENKA:
Kurpiel - Ł. Pajda, Kos (46. Ł. Wańkowicz), Kaltenberg, Zawadzki, Pilch, M. Pajda (58. Zielonka), R. Wańkowicz, Roga, Sawa, Żołyniak.

SĘDZIOWALI Grzegorz Wajda oraz Paweł Anklewicz i Jacek Cieśliński (Przeworsk) ŻÓŁTE KARTKI Lasek, Kiełbicki - Ł. Pajda CZERWONA KARTKA Kiełbicki (80 za drugą żółtą) WIDZÓW 150

Mecz toczony na ciężkim boisku bardzo dobrze rozpoczęli goście, którzy szybko objęli prowadzenie. W pierwszej połowie mimo okazji z jednej jak i drugiej strony wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie zaatakowali gospodarze, cóż z tego skoro to przyjezdni zdobyli drugiego gola.

Błękitni nie poddali się i w przeciągu trzech minut zdobyli dwa gole. I gry wydawało się że to miejscowi pójdą za ciosem, niespodziewanie gola zdobyła Syrenka a chwilę później przypieczętowała awans czwartą bramką.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Przedmieście Jarosław - Budowlani Szówsko 3-1 (3-0) dla gości: Czopik;

JKS 1909 II Jarosław - Sokół Sieniawa 2-3 (2-2, 0-2) Blok (62), Pietryna (82) - Karwacki (9), Fedak (42), Łukasiewicz (110);

KS Wietlin III - Golbalux Wiązownica 0-6 (0-2) Rygowski 2, Szumigraj 2 Uberman, Gołąb;

LKS Duńkowice - Pogoń Małkowice 1-3 (1-1) dla gospodarzy: Pastuszek (5);

Huragan Gniewczyna - Pogórze Rokietnica 2-0 (1-0) P. Rachfał (30), Misiło (80);

Roztocze Narol - Pogoń-Sokół Lubaczów 3-3 k.7-8 (3-3, 1-3) Mazur 2, Surowiec - Hass 2, Dyś;

Granica Stubno - Czuwaj Przemyśl 1-2 (0-1) Tokarz (82) - Gniatek (32), Zając (75);

MKS Radymno - Bizon Medyka 2-0 (1-0) Olech, Skowronek;

Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Skołoszów 1-2 (1-1) Kulpa (40) - Półtorak, Gliniak;

Czarni Bolestraszyce - Piast Tuczempy 1-4 (0-0) Zaczkowski (55) - Adamarek (66), Czub (27), Czapla (55), Iwański (73).