Puchar Polski. Sokół Sieniawa gra dalej

Grzegorz Kostka
Sokół Sieniawa pewnie pokonał San Hurko/Hureczko
Sokół Sieniawa pewnie pokonał San Hurko/Hureczko Krzysztof Kapica
W okręgu jarosławskim rozpoczęła się rywalizacja w ćwierćfinałach Okręgowego Pucharu Polski. W pierwszym meczu San Hurko-Hureczko uległ czwartoligowemu Sokołowi Sieniawa 1:4, przegrywając do przerwy 0:2.

Bramki dla zwycięzców z Sieniawy zdobywali: Dawid Gnatek w 7 i 17 minucie, Patryk Kapuściński z rzutu karnego w 60 oraz Łukasz Bursztyka w 75. Honorowe trafienie dla gospodarzy padło po uderzeniu Arkadiusza Gosy na początku drugiej odsłony w 49 minucie.

Magazyn Sportowy24. Świerczewski: Z "dziką" Armenią może być trudniej niż z Czarnogórą