Regionalny Totolotek Puchar Polski. Izolator Boguchwała pokonał rezerwy Stali Mielec [ZDJĘCIA]

Miłosz Bieniaszewski
Izolator Boguchwała prowadził z rezerwami Stali Mielec, później przegrywał, a ostatecznie okazał się lepszy i awansował dalej w Regionalnym Totolotek Pucharze Polski.

Obie drużyny postawiły na otwarty futbol i od początku działo się sporo. Kulminacja emocji nastąpiła jednak po przerwie, kiedy goście wyszli na prowadzenie i zanosiło się na to, że to mielczanie awansują dalej.

Izolator grał jednak bardzo ambitnie i zdołał wyrównać za sprawą Kacpra Rączki, który dobijał mocny strzał Dominika Pikiela. To nie był koniec, bo miejscowi nie zamierzali losów półfinału zostawiać rzutom karnym.

W 85. minucie na prawym skrzydle „urwał” się Michał Worosz i zagrał idealnie w tempo do Michała Daniela, który za moment wylądował w objęciach swoich kolegów.

Tym samym „Izolacja” zrewanżowała się rezerwom Stali za ligową porażkę i wiosną dalej będzie walczyć w rozgrywkach pucharowych.

Izolator Boguchwała - Stal II Mielec 3:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Gajdek 4-głową, 1:1 Chmielowiec 52-głową, 1:2 Davi 63, 2:2 K. Rączka 76, 3:2 Daniel 85.

Izolator: Ziobro - Worosz, Gajdek, Bogacz, Wilk - Dec (79 Wiącek), Dobrzański l, Penar (72 Ciemierkiewicz l), Daniel, Sitek (46 Pikiel) - Wania (68 K. Rączka). Trener Michał Kachniarz.

Stal II: Gajda - Seweryn (61 Davi l), Chmielowski, Załucki (46 O. Mazur l), Bakowski - Czop, Mokrzycki (64 Kron), F. Mazur l (66 Skiba), Chmielowiec, Kiełbasa - Bajorek (58 Dziedzic). Trener Damian Skiba.