Relacja na żywo z meczu IV ligi piłki nożnej: MKS Kańczuga - Partyzant Targowiska

Przemysław Markocki
Piłkarze Partyzanta (na zielono) są w Kańczudze faworytami.
Piłkarze Partyzanta (na zielono) są w Kańczudze faworytami. TOMASZ JEFIMOW
Zapraszamy na relację minuta po minucie z niedzielnego meczu IV ligi piłki nożnej pomiędzy MKS-em Kańczuga i Partyzantem Targowiska. Początek spotkania o godz. 14.

Dwójka tegorocznych beniaminków w tej klasie rozgrywkowej spisuje się nadspodziewanie dobrze i plasuje się w ścisłej czołówce.

Piłkarze z Kańczugi, którzy są gospodarzami dzisiejszego spotkania, pokonali Sokół Nisko 4-0 i zremisowali w Malawie ze Strumykiem 2-2.

Goście z Targowisk natomiast triumfowali w obydwu dotychczasowych pojedynkach pokonując kolejno LZS Turbię (3-1) i Kolbuszowiankę (2-1).

Początek tego ciekawie zapowiadającego się pojedynku już o 14. My relację rozpoczniemy chwilę wcześniej, informując Państwa o wszystkich wydarzeniach na stadionie w Kańczudze. Serdecznie zapraszamy!