JCZ
Czesław Michniewicz od niedawna prowadzi kadrę U21
Czesław Michniewicz od niedawna prowadzi kadrę U21 Szymon Starnawski
To wpadka porównywalna do występu na Euro, które organizowaliśmy w tym roku. Reprezentacja Polski do lat 21 w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała na wyjeździe... z Wyspami Owczymi 2:2. Po pierwszej połowie biało-czerwoni prowadzili dzięki trafieniu Dawida Kownackiego. W drugiej odsłonie wszystko się jednak posypało! Straciliśmy dwa gole, a czerwoną kartkę obejrzał Kownacki. Dopiero w 95 minucie resztki honoru uratował Jakub Bartosz.

We wtorek drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza zagra z Danią. Mecz odbędzie się na stadionie w Gdyni o godzinie 18:00. Zdecydowanym faworytem są nasi rywale, którzy z kompletem punktów i bilansem bramek 19-2 przewodzą tabeli grupy 3.

Wyspy Owcze – Polska 2:2 (0:1)

Bramki: Olsen 51' (k.), Petersen 81' - Kownacki 35' (k.), Bartosz 95'
Żółte kartki: Petersen – Kownacki
Czerwona kartka: Kownacki

Polska U-21: Tomasz Loska – Jakub Bartosz, Mateusz Wieteska, Paweł Bochniewicz, Robert Gumny – Patryk Dziczek, Jakub Piotrowski (62' Konrad Michalak), Szymon Żurkowski (75' Paweł Tomczyk), Bartosz Kapustka – Karol Świderski (62' Sebastian Szymański), Dawid Kownacki.

Polska - Urugwaj: relacja LIVE na GOL24

Mecz Polska - Urugwaj NA ŻYWO, TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE <<<

Materiał oryginalny: Reprezentacja do lat 21: Co za wstyd... Młodzieżówka dała ciała z Wyspami Owczymi - Gol24