Resovia przegrała z drugoligowcem

Andrij Nikanowycz zagrał w Dębicy, a po 31 stycznia okaże się, czy odejdzie do Radomiaka. Krzysztof Kapica
W swym pierwszym w roku sparingu III-ligowa Resovia przegrała w Dębicy 1-4 z II-ligowym Zagłębiem Sosnowiec. Nasz zespół zagrał osłabiony brakiem kilku piłkarzy.

Mecz odbył się w na sztucznej murawie Dębicy i rzecz jasna w trudnych zimowych warunkach. Szósta drużyna II ligi (gr. zachodnia) była dość skuteczna, a gdyby nie Marcin Pietryka nasz III-ligowiec przegrywałaby po 45 minutach 0-4.

Golkiper "pasiaków" w ładnym stylu obronił jednak karnego. Rzeszowianie testowali dwóch bocznych pomocników (grali po połowie), którzy jednak nie zachwycili. Grało też czterech uczniów SMS-u Resovia.

Brakło Konrada Dominia (uraz), Piotra Szkolnika (studia), Mateusza Świechowskiego (choroba) i Dariusza Brągla, który rozwiązał kontrakt i przenosi się do Radomiaka. Po 31 stycznia okaże się, czy w tym samym kierunku podąży Andrij Nikanowycz (grał w Dębicy).

Resovia - Zagłębie Sosnowiec 4-1 (3-0)