Resovia przegrała z Piastem Tuczempy

Resovia w końcówce meczu straciła dwa gole, na co odpowiedziała jednym.
Resovia w końcówce meczu straciła dwa gole, na co odpowiedziała jednym. Krzysztof Kapica
W swoim kolejnym sparingu Resovia przegrała u siebie z Piastem Tuczempy 1-2. Tym samym trzecia drużyna IV ligi ograła trzeci zespół III ligi.

W I połowie Patryk Strawa obronił sytuacje sam na sam z Kacprem Ropem i Tomaszem Ciećko. W II połowie, gdy Resovia dokonała wielu zmian, goście wyszli na 2-0.

- Była jeszcze poprzeczka Wiktora Kossaka i spojenie Mateusza Kuzio - wymienił trener gości, który po raz kolejny testował tego drugiego zawodnika (ostatnio Stal Sanok). Do Piasta wraca obrońca Radosław Gil (Crasnovia).

- Rywal gra niżej, ale okazał się mocny, co uczyniło sparing jeszcze bardziej pożytecznym - ocenił Szymon Grabowski, II trener pasiaków.
U miejscowych zagrał po kontuzji Bartłomiej Makowski. Niestety, dłuższa przerwa w związku zabiegiem kolana (łąkotka) szykuje się Łukaszowi Sękowskiemu. Złamany obojczyk leczy Adrian Mołdoch którego pech dopadł w Pradze, gdzie niedawno trenowali sparowali piłkarze SMS-u Resovii.

RESOVIA - PIAST TUCZEMPY 1-2 (0-0)
Bramki: Sadecki - Kossak, Wota.

FLESZ: Polacy żyją krócej. Co nas zabija?