NOWINY24
  POLECAMY

  To się czyta i ogląda

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  To się czyta i ogląda

  • Miauuuuu... koty naszych Czytelnikówi
  • Antyki, zabawki i letnie opony. Na giełdzie samochodowej kupisz wszystko
  • Studniówka 2019 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie

  Robert Choma, prezydent Przemyśla: nie będę ponownie...

  Robert Choma, prezydent Przemyśla: nie będę ponownie startował w wyborach na prezydenta Przemyśla [WIDEO]

  Norbert Ziętal

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  - Podjąłem decyzję o niestartowaniu w wyborach na prezydenta Przemyśla - oświadczył dzisiaj Robert Choma, który od czterech kadencji jest prezydentem Przemyśla. - Już dzisiaj pragnę podziękować wyborcom, że czterokrotnie obdarzyli mnie zaufaniem - dodał.
  - Podjąłem decyzję o niestartowaniu w wyborach na prezydenta Przemyśla - oświadczył dzisiaj Robert Choma, który od czterech kadencji jest prezydentem Przemyśla.

  Podczas dzisiejszego, przedpołudniowego briefingu prasowego stwierdził, że jeszcze w ubiegłym tygodniu jego decyzję poznali członkowie stowarzyszenia Regia Civitas, podczas walnego zebrania, a dzisiaj rano najbliżsi współpracownicy z Urzędu Miejskiego.

  - Już dzisiaj pragnę podziękować za zaufanie, jakim czterokrotnie obdarzyli mnie mieszkańcy najpiękniejszego miasta na świecie, jakim jest Przemyśl. Choć wiem, że mam wielu ostrych przeciwników, to uważam, że tego zaufania nie nadużyłem - stwierdził Choma.

  Zaznaczył, że stowarzyszenie Regia Civitas podjęło decyzję o udziale w nadchodzących wyborach samorządowych. Jednak możliwe są różne scenariusze. Na dzisiaj nie wiadomo, czy Regia wystawi kandydata na prezydenta i czy jej kandydaci na radnych będą startować z samodzielnej listy czy w koalicji.

  - Będę chciał w nich uczetniczyć i przy wsparciu mieszkańców, jako mam nadzieję radny Rady Miejskiej, będę mógł dalej służyć mojemu miastu o jego mieszkańcom swoim doświadczeniem - czytał oświadczenie Robert Choma.

  Jak na razie tylko Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło swojego kandydata na prezydenta Przemyśla. Jest nim Janusz Hamryszczak, obecny zastępca prezydenta Przemyśla.

  - Współpracujemy już prawie cztery lata i bardzo dobrze mi się z nim współpracuje. Jest przedstawicielem partii rządzącej w kraju, mam nadzieję, że przed Przemyślem otworzy to rzeczywiste możliwości rozwoju - mówi Choma.

  WIADOMOŚCI Z PRZEMYŚLA:  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (37)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (37) forum.nowiny24.pl

  O hejcie w internecie i mowie nienawiści

  Śledź nas na Facebooku

  NAJPOPULARNIEJSZE

  GALERIE ZDJĘĆ

  WIDEO