Rodzinny finał w Siódemce Rzeszów

Triumfatorzy turnieju darta w Siódemce - od lewej: Daniel “Ukleja" Moskal, Edyta Moskal, Andrzej Kruk.
W weekend w leżajskim klubie Kameleon oraz w rzeszowskiej Siódemce zostały rozegrane Indywidualne Turnieje darta angielskiego.

Reprezentant gospodarzy Dariusz "Baniak" Siara zająl 1 miejsce w, rozegranym w leżajskim klubie "Kameleon", turnieju w darta angielskiego. W finale pokonał Dariusza Furmana (Luna Rzeszów) 3-2. Na 3 pozycji uplasował się Krzysztof Szuberla (Siódemka Rzeszów). Pozostałe czołowe miejsca zajęli: 4. Paweł Schab (Mielec), 5-6. Maciej Ślanda (Kameleon), Wojciech Baran (Luna), 7-8. Krzysztof Furman (Luna), Roman Buż (Siódemka).
W turnieju, który odbył się w Siódemce Rzeszów, finał był wewnętrzna sprawą sprawą Moskali - Edyta pokonała swojego szwagra popularnego "Ukleję" - Daniela 3-2. Tym samym odniosła największy, jak do tej pory, sukces na arenie darterskiej. 3 miejsce zajął powracający do udziału w turniejach Andrzej Kruk. Najlepsza trójka reprezentuje Siódemkę Rzeszów. Pozostałe czołowe miejsca zajęli: 4. Sebastian Ptak (Luna Rzeszów), 5-6 Krzysztof Furman (Luna), Marek Zaborowski (Rzeszów), 7-8 Jan Mierzwa (J.K Rzeszów), Roman Polny (Siódemka). W imprezie wzięło udział 29 darterów, a triumfatorka otrzymała okazały puchar. tor

Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja