Rzecznik Praw Dziecka: Edukatorzy seksualni podają dzieciom leki mające zmieniać ich płeć. Tak zdarzyło się w Poznaniu

RED
Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka, stwierdził, że edukatorzy seksualni podają dzieciom leki mające zmieniać ich płeć. Tak miało zdarzyć się w Poznaniu.
Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka, stwierdził, że edukatorzy seksualni podają dzieciom leki mające zmieniać ich płeć. Tak miało zdarzyć się w Poznaniu. Marek Szawdyn
Udostępnij:
Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka, stwierdził, że edukatorzy seksualni podają dzieciom leki mające zmieniać ich płeć. Takie słowa wypowiedział podczas rozmowy z Konradem Piaseckim w TVN24. Swoje oświadczenie wydały też władze Poznania, w którym wzywają Rzecznika Praw Dziecka do sprostowania swoich słów.

Gościem Konrada Piaseckiego w ostatnim programie "Rozmowa Piaseckiego" w TVN24 był Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka. Podczas rozmowy poruszono m.in. temat edukacji seksualnej w szkołach.

- Edukatorzy seksualni mogliby poszerzać wiedzę dziecka na temat tego, co dzieje się z jego ciałem, jego cielesnością i życiem seksualnym - mówił prowadzący rozmowę Konrad Piasecki.

Odpowiedź, którą usłyszał zaskoczyła zapewne nie tylko jego samego, ale także widzów.

- Edukacja jest zarezerwowana dla nauczycieli, którzy mają odpowiednie kompetencje pedagogiczne i wiedzę. I za to odpowiada dyrektor, aby wprowadzić odpowiedniego pedagoga. Panie redaktorze, czy pan zagwarantuje, że wpuszczamy edukatorów do 20 tys. szkół i będą wprowadzali takie treści jak chociażby w Poznaniu, gdzie wychwytują dziecko, gdzieś rozchwiane, zaniedbane, któremu dają jakieś środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć bez wiedzy i zgody rodziców. Właśnie temu zapobiegamy, żeby to się nie działo - stwierdził Mikołaj Pawlak.

Sprawdź też:

- Edukatorzy seksualni podają dzieciom leki, które mają zmieniać ich płeć? - dopytywał Konrad Piasecki.

- Zdarzały się tego typu sytuacje. Były nawet ostatnio rozpisywane w mediach - mówił Mikołaj Pawlak.

Fragment rozmowy obu panów udostępniła na swoim profilu na facebooku posłanka Katarzyna Lubnauer. - Rzecznik Praw Dziecka Pawlak całkowicie odfrunął - skomentowała.

Swoje oświadczenie w sprawie słów Mikołaja Pawlaka wydało także miasto Poznań.

- Nie jest prawdą, że w poznańskich szkołach edukatorzy seksualni podają dzieciom środki farmakologiczne, żeby zmieniać ich płeć. Miasto Poznań wzywa więc Rzecznika Praw Dziecka do sprostowania podanej przez siebie informacji - piszą władze miasta.

I dodają: - Wszelkie zajęcia antydyskryminacyjne prowadzone w szkołach i finansowane bezpośrednio przez Miasto Poznań przygotowywane i prowadzone były co do zasady przez nauczycieli ze szkoły, w której się odbywały. Na żadnych z nich nigdy nie podaje się dzieciom środków farmakologicznych, w przeciwieństwie do tego, co twierdzi Rzecznik Praw Dziecka.

Sprawdź też:

Władze miasta informują także, że edukację równościową na zlecenie miasta władz prowadzą także organizacje pozarządowe.

- Skierowana jest ona jednak do osób pracujących z dziećmi i młodzieżą. Oznacza to, że w szkoleniach i warsztatach udział biorą nauczyciele, pedagodzy czy kuratorzy, nie zaś dzieci. Miasto wybrało w konkursie i dofinansowało takie zajęcia, które odpowiadają na potrzeby określone wcześniej przez poznańskie środowisko pedagogiczne. To szkolenia, które wyposażają nauczycieli w narzędzia niezbędne do tego, by wspierać dzieci narażone z różnych względów na dyskryminację - informują władze Poznania.

ZOBACZ TEŻ:

Każdy ma swoje fantazje erotyczne. Jak się okazuje, najczęściej fantazjujemy o seksie w miejscach publicznych. Wiele osób te marzenia seksualne realizuje! Oto 10 najpopularniejszych miejsc publicznych, w których uprawiamy seks.Sprawdź!Aby przejść do kolejnego zdjęcia przesuń stronę gestem lub kliknij strzałkę w prawo na zdjęciu.Urodziny Radia Maryja. Tadeusz Rydzyk mówił o filmie Kler.

W tych miejscach publicznych najczęściej uprawiamy seks

Sprawdź też:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Materiał oryginalny: Rzecznik Praw Dziecka: Edukatorzy seksualni podają dzieciom leki mające zmieniać ich płeć. Tak zdarzyło się w Poznaniu - Głos Wielkopolski

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

E
EWO

widziałem i słyszałem różnych dziwolągów ,ale ten jest nie do pobicia. poziom inteligencji elyty pis przeraża. jakim trzeba być głabem żeby takie brednie głosić. panie słyszysz to i nie grzmisz?

G
Gość

Ciekawe co tam się dzieje na Nowogrodzkiej, jakie zabiegi robią na mózgach tych ludzi, że nawet ludzie z tytułami profesorskimi wygadują takie brednie.

A żeby zostać funkcjonariuszem państwowym w tym chorym kraju, państwie PiS to trzeba mieć nieźle zryty beret.

G
Gość

,,Edukatorzy seksualni mogliby poszerzać wiedzę'' np na temat 56 płci , które ma dziecko do wybrania? A może do tego żeby tą płec zmieniać co pare lat ?

Tow dziennikarzu , opamietajcie sie .

G
Gość
1 września, 16:31, Docent Doktor Psychiatrii:

Ręce opadają... Niech poda nazwę tych leków. Konkrety. Póki co ten gostek wygląda i gada, jakby wymagał hospitalizacji w gnieźnieńskim szpitalu na ul. Poznańskiej.

Nie jestem z Gniezna i nie wiem, jaki szpital znajduje się na ul. Poznańskiej, ale mogę z całą pewnością powiedzieć, że proponujesz zamknąć go w pokoju bez klamek. Tam jest w istocie jego miejsce. Czubek.

D
Docent Doktor Psychiatrii

Ręce opadają... Niech poda nazwę tych leków. Konkrety. Póki co ten gostek wygląda i gada, jakby wymagał hospitalizacji w gnieźnieńskim szpitalu na ul. Poznańskiej.

Przejdź na stronę główną Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie