Rzeszowianin lepszy od mielczanina

Stoją od lewej: Krzysztof Jamrozek (sponsor turnieju), Krzysztof Szuberla, Paweł Schab, Artur Pelc, Dariusz Furman. archiwum
Artur Pelc, zawodnik Siódemki Rzeszów, zajął pierwsze miejsce w, rozegranym w tym klubie Turnieju Darta elektronicznego o puchar Krzysztofa Jamrozka, reprezentującego rzeszowski pub J.K.

W imprezie wystąpiło 30 zawodników (w tym kilku debiutantów). Po siedmiogodzinnych zmaganiach gratulacje za zdobycie pierwszej pozycji odebrał na swoją korzyść reprezentujący rzeszowską Lunę Artur Pelc, który w finale pokonał mielczanina Pawła Schaba.
Na najniższym stopniu podium stanął Dariusz Furman (Luna). Kolejne nagrodzone miejsca zajęli: 4. Krzysztof Szuberla, 5. Magdalena Bieniek (oboje Siódemka), 6. Radosław Ciupak, 7. Mariusz Szabiński (obaj Rzeszów), 8. Roman Zygarnicki (J.K. Rzeszów). tor