Wczoraj w nocy podczas kongresu Business Without Limits oficjalnie poinformowano, że działająca w Rzeszowie firma G2A będzie sponsorem tytularnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce.

W niedzielny wieczór 4 grudnia br., w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce zorganizowano Kongres Business Without Limits. To wydarzenie poświęcono współpracy między sektorem publicznym, a prywatnym w kontekście innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

W dyskusjach panelowych dominowała tematyka gospodarcza, a zwłaszcza sprawa inteligentnych specjalizacji, które mają przyspieszyć rozwój Podkarpacia.

- Jako samorząd województwa wybraliśmy cztery inteligentne specjalizacje: lotnictwo i kosmonautykę, działania na rzecz jakości życia, motoryzację oraz informatykę i komunikację - wymieniał Władysław Ortyl, marszałek woj. podkarpackiego.

W trakcie paneli uczestnicy kongresu rozmawiali o rozwoju inteligentnych specjalizacji województwa podkarpackiego, o sposobach pobudzania przedsiębiorczości, o efektach synergii ze współpracy obiektów publicznych i sektora prywatnego, jak też o przyszłości budowania wzajemnych relacji świata biznesu i nauki.

Po części konferencyjnej oficjalnie poinformowano, że firma działająca w Rzeszowie firma G2A została sponsorem tytularnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce. Firma gamingowa G2A to najbardziej dynamicznie rozwijający się marketplace na świecie. Współpracuje z takimi potentatami jak Google, Twitter, Pay Pal i zatrudnia ponad 600 osób z 30 krajów świata.