Siarka Tarnobrzeg wygrała z Hutnikiem Kraków. Spora grupa testowanych

Siarkowcy mieli daleko więcej z gry, ale pokarali krakowian tylko jednym golem
Siarkowcy mieli daleko więcej z gry, ale pokarali krakowian tylko jednym golem Joanna Urbaniec/polskapress
W swoim pierwszym przedsezonowym meczu kontrolnym Siarka Tarnobrzeg na Suchych Stawach pokonała 1:0 Hutnika Kraków. Gola z rzutu karnego zdobył Bartosz Sulkowski

Siarka testowała grupę jedenastu zawodników. Podobnie rzecz się miała w zespole z Krakowa. Nasza drużyna miała konkretną przewagę, a wspomniana "jedenastka" została podyktowana przez sędziego pod koniec I połowy po faulu Daniela Hoyo-Kowalskiego.

Kolejny sparing Siarka rozegra już w najbliższy wtorek, a jej rywalem będzie Stal Mielec.

Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Sulkowski 42 karny.

Siarka: (I połowa) Hieronim Zoch - testowany, Michał Bierzało, Krystian Szymocha, Bartosz Sulkowski - Paweł Mróz, testowany, testowany, Szymon Feret, Piotr Cichocki - testowany. (II połowa) Konrad Cymerys - Igor Woś, testowany, testowany, testowany - testowany, Marcel Tyl, testowany, testowany, Filip Krempa - testowany.