Siatkarskie ME juniorów w Bułgarii. Polacy nabierają rozpędu

Agencja Informacyjna Polska Press
04.09.2016  bulgaria plowdiw mistrzostwa europy w siatkowce siatkowka trening reprezentacja juniorzy junior fot. tomasz bilinski / polska press
04.09.2016 bulgaria plowdiw mistrzostwa europy w siatkowce siatkowka trening reprezentacja juniorzy junior fot. tomasz bilinski / polska press brak
Polscy juniorzy są liderami grupy I mistrzostw Europy w Bułgarii. Po dniu wolnym czekają ich ostatnie dwa mecze przed, prawdopodobnie, półfinałem. Pierwszą cześć turnieju rozpoczęli zgodnie z planem.

Przed poniedziałkiem, czyli dniem przerwy rozegrali trzy mecze. Wszystkie wygrali. Na początek 3:2 z Francją, później w trzech setach ograli zarówno Ukrainę jak i Niemców. – Gra w tym spotkaniu wyglądała tak jak powinna. Liczba błędów własnych była zdecydowanie mniejsza, lepiej zagrywaliśmy, lepiej radziliśmy sobie z przewidywaniem akcji przeciwnika. Myślę, że w dalszej części turnieju będziemy grać przynajmniej na takim samym poziomie – przyznał trener kadry Sebastian Pawlik.