Siatkówka na żywo: pierwszy set dla Resovii

Janusz Słupek
W pierwszym secie od początku walka była bardzo wyrównana. Z biegiem czasu rzeszowianie odskoczyli na 12:9. Za chwilę jednak seria błędów spowodowała, że zrobiło się tylko 12:11.

Na drugą przerwę techniczną resoviacy schodzą prowadząc 16:14 i cały czas utrzymują przewagę 2-3 oczek. Jest 17:14, 20:17. Po ataku Oivanena Resovia prowadzi 21:17.

Wtedy drugi czas bierze trener gości Radosław Panas. As gości Zbigniew Bartman najpierw zagrywa asa, ale potem trafia w siatkę i jest 22:18. Rzeszowianie coraz bliżej zdobycia pierwszego seta.

Po bloku Perłowskiego jest 24:20. Przy tym stanie na zagrywce stanął Fabian Drzyzga, który nie wytrzymał nerwowo, trafił w siatkę i Resovia wygrywa pierwszą partię wyraźnie 25:20.