Siatkówka na żywo: Resovia wygrywa 3-1

Janusz Słupek
Archiwum
Czwarty set rozpoczął się od wysokiego prowadzenia Resovii 8:4, ale goście nie rezygnują. Dochodzą na 12:10, a niedługo potem po ataku Mlyakowa jest 12:13.

Myli się Gradowski i jest po 13. Aut po ataku Gierczyńskiego 13:14. W kolejnej akcji Gierczyński zablokowany 13:15. Dobry atak i błąd przy zagrywce Oivanena. Druga przerwa techniczna przy stanie 14:16.

Piękny atak Oivenana po 16. Serwuje Gierczyński. Po ataku z krótkiej Wiśniewskiego 17:18. Siatka po stronie gości po 18. Aut Mlyakowa po 19. Dobra zagrywka Wiki błąd gości przy siatce. 20:19. Czas dla Radosława Panasa.

Świetny blok na Mlyakowie 21:19 ale zaraz aut 21:20. Gradowski serwuje w aut 22:20. Gierczyński w aut 22:21. Niezawodny Oivanen 23:21.

Oivanen - as serwisowy 25:21 dla Resovii i cały mecz wygrywamy 3-1. Krzysztof Gerczyński wybrany na zawodnika meczu.