Sokół Kolbuszowa Dolna przegrał w Łaszczowie

puch
Sokół Kolbuszowa Dolna (żółte stroje) nie popisał się i przegrał z Korona Łaszczów. Krzysztof Kapica
Mimo iż zawodniczki Sokoła Kolbuszowa Dolna były faworytkami, nie udało im się z Łaszczowa wywieźć ani jednego punktu.

W poprzedniej kolejce łaszczo-wianki poniosły dość sromotną porażkę, przegrywając z Rolnikiem Biedrzychowice 1:11.

Tym razem jednak zawodniczki Korony nie pozwoliły odebrać sobie punktów na własnym boisku. Około 30 minuty po dośrodkowaniu do bramki celnie trafiła Edyta Rząd i tym samym ustanowiła wynik spotkania na 1:0.

Chociaż więcej goli w tym meczu nie padło, kibice mogli podziwiać wyrównaną grę. W II połowie piłkarki z Kolbuszowej Dolnej kilka razy stworzyły zagrożenie dla swoich przeciwniczek, dobrze jednak spisywała się obrona Korony.

- Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Nic wielkiego nam nie zagrażało, ale przed przerwą wpadła przypadkowa bramka. W końcówce mogliśmy wyrównać, zabrakło jednak skuteczności - podsumował spotkanie trener Sokoła, Ryszard Mokrzycki.

Korona Łaszczów - Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0 (1:0)

Bramka: Rzond (30).

Sokół: Luchowska - Krystel, Dobrzańska, Streb, Łaszczyk, Mokrzycka, Wdowiak (46 Sztuka), Bochenek, Nazarko (65 Kaznecka), Korab, Zbyrad.