Sparing. Piast Tuczempy pokonał Start Pruchnik, a jedyną bramkę zdobył Kamil Bawoł

Miłosz Bieniaszewski
Piast Tuczempy (pomarańczowe koszulki) pokonał Start Pruchnik w meczu sparingowym Artur Bżdżoła
Piast Tuczempy w swoim pierwszym meczu sparingowym tej zimy pokonał Start Pruchnik 1:0. Gola zdobył Kamil Bawoł.

W Piaście Tuczempy zaprezentowali się bramkarz Dominik Kozioł z KS Koniaczów, pomocnik Radosław Czernysz z Polonii Bytom i napastnik Kacper Szmuc ze Startu Pruchnik.

- Był jeszcze jeden pomocnik, ale jego personalia na razie trzymamy w tajemnicy - powiedział Marek Strawa, trener Piasta.

Jedyną bramkę zdobył natomiast Kamil Bawoł, który wraca do "piastunek" po wypożyczeniu do Hetmana Laszki. Tym samym zrobił sobie miły urodzinowy prezent.

- W pierwszej połowie boisko było zmrożone, a po przerwie puściło, a więc nie grało się łatwo. Jestem jednak zadowolony, bo wybiegaliśmy te 90 minut - podsumował Marek Strawa.

Piast Tuczempy - Start Pruchnik 1:0 (1:0)

Bramka: Bawoł.