Sparing. Polonia przegrała u siebie z JKS-em

Łukasz Solski
JKS (pomarańczowe koszulki) wygrał sparing z Polonią Przemyśl.
JKS (pomarańczowe koszulki) wygrał sparing z Polonią Przemyśl. Łukasz Solski
III-ligowa Polonia Przemyśl rozegrała dziś pierwszy sparing na własnym boisku przed rundą wiosenną. Podopieczni Krzysztofa Stefanowskiego przegrali niespodziewanie z grającym w IV-lidze JKS-em Jarosław 0:3.
Polonia Przemyśl - JKS Jarosław 0:3

Polonia Przemyśl - JKS Jarosław

Jarosławską drużynę w rundzie wiosennej poprowadzi dotychczasowy zawodnik przemyskiej "Barcelonki", Paweł Załoga. Grający trener dyrygował swoim zespołem na tyle dobrze, że goście po pierwszej połowie wygrywali w Przemyślu 0:2. Dwie bramki dla JKS-u strzelił grający jesienią w Polonii, Arkadiusz Gosa.

W drugiej połowie spotkania ponownie JKS okazał się lepszy, a wynik meczu na 0:3 ustalił Mateusz Jurczak.

POLONIA PRZEMYŚL - JKS JAROSŁAW 0:3 (0:2)

Bramki: Gosa (2), Jurczak.