Sparing. Stal Rzeszów zremisowała z Karpatami Krosno w swoim kolejnym meczu kontrolnym. Padło aż 8 goli

Micz
Krzysztof Kapica
Stal Rzeszów zremisowała z Karpatami Krosno 4:4. Po pierwszej połowie to 4-ligowiec prowadził.

- Pierwszą połowę zagraliśmy w takim optymalnym ustawieniu - powiedział po meczu Dariusz Jęczkowski, trener Karpat. Rzeczywiście jego podopieczni dobrze zaczęli, bo po 10 minutach prowadzili 2:0.

W drugiej części w Karpatach pojawiło się 2 zawodników testowanych, a Stal grała też coraz skuteczniej. - Chcielibyśmy, żeby ci zawodnicy z nami zostali, ale zobaczymy, jak to się potoczy - przyznaje Jęczkowski.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem choć Stal uratowała wynik w ostatniej minucie meczu.

Stal Rzeszów - Karpaty Krosno 4:4 (2:1)

Bramki: Płonka, Zagdański, Głowacki, Chromiński - karny - Król, Knap, testowany 1, testowany 2.