Sparing. Stal Stalowa Wola przegrała sobotni mecz kontrolny z Górnikiem Łęczna 0:1

mtr
Drużyna ze Stalowej Woli przegrała sparing z ligowym rywalem
Drużyna ze Stalowej Woli przegrała sparing z ligowym rywalem Krzysztof Kapica
Stal Stalowa Wola przegrała sobotni sparing z Górnikiem Łęczna 0:1. Kontrolne spotkanie rozgrywane było na stadionie w Łęcznej.

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 1:0. Sparingowe zwycięstwo...

Zwycięskie trafienie Górnik zanotował w ostatniej minucie meczu, precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Jakub Zagórski.

W barwach Stali wystąpili prawie wszyscy pozyskani latem zawodnicy: Michał Fidziukiewicz, Rafał Michalik, Michał Płonka, Piotr Witasik oraz Łukasz Zjawiński. Z nowych piłkarzy w ekipie Stali nie pojawił się jedynie Filip Wójcik. 22-letni pomocnik, który ostatnio występował w Garbarni Kraków, jako nowy zawodnik "Stalówki" został zaprezentowany w piątek.

Ponadto w barwach ekipy ze Stalowej Woli wystąpili piłkarze testowani od dłuższego czasu: Luigi D'Apollonio (Motor Lublin) i Bartosz Ciepiela (Legia Warszawa). - Cały czas rozmawiamy z tymi klubami, jednak nic nie jest jeszcze przesądzone. Pracujemy nad tymi transferami - powiedział Wojciech Fabianowski, jeden z trenerów Stali.

Podopieczni Czesława Palika kolejny sparing rozegrają w środę, rywalem będzie 3-ligowa Wólczanka Wólka Pełkińska. Następnymi rywalami podkarpackiego drugoligowca będą: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, AEK Ateny i Hapoel Katamon Jerozolima.

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Jakub Zagórski 90.

I połowa: Konefał (Kalinowski) - Waszkiewicz, Witasik, Grasza, Sobotka - Michalik, Mroziński, Jopek, Dadok - Ciepiela, Fidziukiewicz.

II połowa: Kalinowski (Siudak) - Mistrzyk, Szifer, Śpiewak, Stępniowski - Marut, Pietras, Stelmach, Luigi D'Apollonio - Płonka, Zjawiński.

W ostatni weekend lipca wystartuje nowy sezon 2 ligi. My nie czekamy i już dzisiaj przedstawiamy wam kolejną zaktualizowaną listę transferów. Znajdziecie na niej ruchy z tego tygodnia, jak i poprzednich. A hitów nie brakuje; wystarczy wspomnieć, że Śląsk Wrocław na Widzewa Łódź zamienił superstrzelec Marcin Robak.