KOSZYKÓWKA
PLK * pre play-off (do 2 wygranych)
W JAROSŁAWIU: Znicz - Polonia Azbud (śr. 19).
I liga kobiet: VBW Gdynia - AZS Mostostal Res-Drob Rzeszów (śr. 15).
I liga mężczyzn - play-off * półfinał: Siarka Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza (śr. 18.30).
PIŁKA NOŻNA
I liga
W STALOWEJ WOLI: Stal - Wisła Płock (śr. 16).
I liga kobiet: Motor Lublin - Sokół Kolbuszowa Dolna (śr. 17).
III liga (zaległe mecze 16. kolejki): Unia Nowa Sarzyna - Wisłoka Dębica (śr. 15.30), Izolator Boguchwała - Wisła Puławy (śr. 15), Avia Świdnik - Karpaty Krosno (śr. 15.30), Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola (śr. 16)
IV liga (zaległa 19 kolejka): Rzemieślnik Pilzno - Żurawianka Żurawica, Polonia Przemyśl - Sokół Nisko, Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa, Orzeł Przeworsk - Partyzant Targowiska, MKS Kańczuga - Wisłok Wiśniowa, LZS Turbia - Limblach Zaczernie, Kolbuszowianka - Błękitni Ropczyce, JKS Jarosław - Igloopol Dębica (wszystkie mecze śr. 17).
Podokręg Dębica (zaległe mecze z 17 i 18 kwietnia)
KLASA O: Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Brzostowianka Brzostek, Tempo Cmolas - LKS Brzeźnica, Chemik Pustków - LKS Nagoszyn, Złotniczanka Złotniki - Sokół Kolbuszowa Dolna, Kaskada Kamionka - Raniżovia Raniżów, Czarnovia Czarna - Ikarus Tuszów Narodowy, Start Wola Mielecka - Stal II Mielec, Zryw Dzikowiec - Lechia Sędziszów (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA A: Gnojnica - Czekaj Ropczyce, Zawada - Żyraków, Łęki Górne - Korzeniów, Gumniska - Łopuchowa, Frysztak - Krzywa, Borowa - Głowaczowa, Straszęcin - Ocieka, Radomyśl Wielki - LKS Pustków (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA B1: Paszczyna - Przedbórz, Mała - Będziemyśl, Kawęczyn - Lubzina, Nockowa - Góra Ropczycka, Olchowa - Borek Wielki (wszystkie mecze śr. 17). pauzuje Gogołów.
KLASA B2: Jodłowa - Golemki, Zasów-Mokre - Żdżary, Bobrowa - Podgrodzie, Stara Jastrząbka - Bielowy, Machowa - Góra Motyczna, Wiewiórka - Dulcza Wielka (wszystkie mecze śr. 17).
Okręg Jarosław (zaległe mecze z 10-11 kwietnia)
KLASA O: Golbalux Wiązownica - Pogórze Rokietnica, Budowlani Szówsko - LKS Skołoszów, Wisłok Świętoniowa - Czuwaj Przemyśl, MKS Radymno - Sokół Sieniawa, Syrenka Roźwienica - Piast Tuczempy, Bizon Medyka - Pogoń-Sokół Lubaczów, Łęk Ostrów - Pogoń Małkowice, Czarni Oleszyce - Błękitni Grzęska (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA B1 JAROSŁAW: Wierzbna - Chłopice, Przedmieście Jarosław - Lutków, Mołodycz - Makowisko, Koniaczów - Munina, San Jarosław - Węgierka, Manasterz - Surochów (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA B2 JAROSŁAW: Zaleska Wola - Młyny, Korczowa - Łazy, Wietlin III - Chotyniec, Sośnica - Korzenica, Nienowice - Tuchla, Michałówka - Bobrówka (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA B LUBACZÓW: Cetula - Zalesie, Opaka - Wola Wielka, Zabiała-Stare Sioło - Młodów, Miękisz Nowy - Załuże, Stary Lubliniec - Płazów, Wólka Krowicka - Wielkie Oczy (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA B PRZEMYŚL: Hurko/Hureczko - Trójczyce, Batycze - Nehrybka, Kaszyce - Walawa, Kalników - Orzechowce, Zadąbrowie - Grochowce (wszystkie mecze śr. 17), Wyszatyce - Jaksmanice (śr. 17.30).
KLASA B PRZEWORSK: Hawłowice - Ujezna, Maćkówka - Kisielów, Babice - Łopuszka Wielka, Rozbórz - Żurawiczki, Pantalowice - Rozbórz Długi, Niżatyce - Manasterz (wszystkie mecze śr. 17). pauzuje Jodłówka.
Podokręg Rzeszów (zaległe mecze z 10-11 kwietnia)
KLASA O: Zimowit Rzeszów - Crasnovia Krasne, Korona Rzeszów - CCC Dąbrówki, Sawa Sonina - Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa, Techform Wólka Niedźwiedzka - ŁKS Łańcut, Strug Tyczyn - Stal II Rzeszów, Dynovia Dynów - Wisłok Strzyżów, Górnovia Górno - Piast Nowa Wieś (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA A1: Świlcza - Resovia II, Rudna Mała - Jasionka, Zagorzyce - Niebylec, Głogów - Izolator II Boguchwała, Sokołów - Hermanowa, Zgłobień - Czudec, Niechobrz - Bratkowice (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA A2: Trzebownisko - Łąka, Albigowa - Kosina, Medynia Głogowska - Białobrzegi, Palikówka - Handzlówka, Wola Dalsza - Żołynia, Brzóza Stadnicka - Wólka Podleśna, Bachórz - Dylągówka (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA A3: Czermin - Wadowice Górne, Przecław - Ławnica, Zarębki - Smoczanka Mielec, Trzciana - Hucina, Przyłęk - Chrząstów, Brzyście - Borowa, Podleszany - Podborze (wszystkie mecze śr. 17). pauzują Ostrowy Baranowskie.
KLASA B1: Trzciana - Przybyszówka, Wysoka Głogowska - Limblach II Zaczernie, Rudna Wielka - Nosówka, Dąbrowa - Junak Rzeszów, Biała - Mrowla, Budy Głogowskie - Klęczany (wszystkie mecze śr. 17), Korona II Rzeszów - Zabajka (czw. 17).
KLASA B2: Mogielnica - Dobrzechów, Kozłówek - Lecka, Budziwój - Błażowianka II, Lubla - Szufnarowa, Grodzisko - Pstrągowa, Wysoka Strzyżowska - Hermanowa II, Lubenia - Lutoryż (wszystkie mecze śr. 17).
KLASA B3: Głuchów - Wola Rafałowska, Budy Łańcuckie - Husów, Tarnawka - Harta, Hyżne - Markowa, Chmielnik - Jawornik Polski (wszystkie mecze śr. 17). pauzują Kraczkowa, Wysoka Łańcucka.
KLASA B4: Stobierna-Krzywe - Marabunda Stobierna, Łukawiec - Trzeboś, Krzemienica - Trzebuska, Strażów - Zalesie, Rogóżno - Czarna (wszystkie mecze śr. 17), pauzuje Nienadówka.
KLASA B5: Błękitni Jaślany - Trześń, Mielec - Breń Osuchowski, Kawęczyn - Dębiaki, Rzędzianowice - Pitmark Jaślany, Górki - Orłów, Gliny Małe - Borki Nizińskie (wszystkie mecze śr. 17). pauzuje Padew Narodowa.
KLASA B6: Podole - Kolbuszowianka II, Malinie - Sokół II Kolbuszowa Dolna, Widełka - Siedlanka, Tuszyma - Werynia, Zacisze Trześń - Trzęsówka, Ostrowy Tuszowskie - Rzemień (wszystkie mecze śr. 17).
Podokręg Stalowa Wola (zaległe mecze z 10-11 kwietnia)
KLASA O: Iskra Sobów - Sokół Kamień, Grębów - San Wrzawy, Bukowa Jastkowice - Ździary, Stal Nowa Dęba - Korona Majdan Królewski, OKS Mokrzyszów - Tłoki Gorzyce, Orzeł Rudnik - KP Zarzecze, Advit Łętownia - LZS Podwolina, Strażak Przyszów - Olimpia Pysznica (wszystkie mecze śr. 16.30).
KLASA A5: Stare Miasto - Wola Zarczycka, Jarocin - Przędzel, Kłyżów - Harasiuki, Rzeczyca Długa - Łowisko, Jeżowe - Giedlarowa, Brzóza Królewska - Krzeszów (wszystkie mecze śr. 16.30). Kopki - Stany (czw. 17).
KLASA A6: Knapy - Dąbrowica, Jadachy - Ocice, Kępie Zaleszańskie - Zaklików, Hadykówka - Kopcie, Sokolniki - Skopanie, Wielowieś - Chwałowice, Kotowa Wola - Skowierzyn (wszystkie mecze śr. 16.30).
KLASA B6: Furmany - Wydrza (śr. 17.30, awansem z niedzieli).
KLASA B7: Wolina - Glinianka, Brzyska Wola - Racławice, Sójkowa - Bieliniec, Kurzyna - Ulanów, Hucisko - Bojanów, Wólka Tanewska - Bieliny (wszystkie mecze śr. 16.30). pauzuje Sokół II Nisko.
KLASA B8: Przychojec - Tarnogóra (śr. 16), Grodziszczanka II - Dębno (śr. 17, w Biedaczowie), Piskorowice - Chałupki Dębniańskie (śr. 17), Podlesianka Kamień - Wierzawice (śr. 17.30), Unia II-Sarzynianka - Kuryłówka (śr. 16), Łukowa - Jelna (śr. 16), Hucisko - Biedaczów (śr. 17)
FUTSAL
II liga: Fair Play Mielec - Akademia (śr. 20.30).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Tak żyje "Biały Cygan" Bogdan Trojanek. Zna Viki Gabor, adoptował dziecko z klasztoru
- Skrzynecka przesadza z retuszem? Tak wymalowała się na wycieczkę. Jak w tym chodzić?
- Taka jest Roxie za kulisami "TzG". Prawda o jej zachowaniu wyszła na jaw [WIDEO]
- Jakie wykształcenie ma Jolanta Kwaśniewska? Będziecie zaskoczeni!