SPR JKS San Jarosław pokonał AZS Uniwersytet Warszawski. Pierwsze zwycięstwo jarosławianek

kostek
Iga Wicińska (z piłka) była najskuteczniejszą zawodniczką SPR JKS Jarosław.
Iga Wicińska (z piłka) była najskuteczniejszą zawodniczką SPR JKS Jarosław. Krzysztof Peszko
SPR JKS San Jarosław pokonał Uniwersytet Warszawski, odnosząc pierwsze zwycięstwo w lidze.

SPR JKS San Jarosław – AZS Uniwersytet Warszawski 24:17 (13:6)

JKS San: Kubisztal, Kulpa – Borowska 2, Bartuzel, Wicińska 7, Bartoszek 2, Zięba 2, Stachowicz, Świerk 1, Fedor, Biedroń, Pazdro 2, Motowidło 1, Szymborska 4, Dębowska, Dębiak 3. Trener: Michał Kubisztal

Kary: 0 i 2 min.

Gospodynie w końcu zagrały skutecznie w ataku i uważnie w obronie, co przełożyło się na spokojne zwycięstwo. Miejscowe prowadziły od pierwszej minuty. Pierwszą bramkę pozwoliły sobie rzucić dopiero w 11 minucie przy stanie 6:0. Tak szybko wypracowana przewaga pozwoliła im na pełna kontrole meczu. Po przerwie nasz zespół troszkę odpuścił i pozwolił na więcej przyjezdnym, co i tak nie miało większego wpływu na końcowe pierwsze w tym sezonie ligowe zwycięstwo JKS San Jarosław.

POZOSTAŁE MECZE:**SMS III – Radom 18:21 (6:8);AZS AWF – Varsovia 25:23 (11:11);Lublin – Wesoła zakończył się po zamknięciu strony; Karczew – Kielce 23:31 (9:18).**

Po rozegraniu pięciu serii spotkań na czele ligowej tabeli plasuje się AZS AWF Warszawa z dorobkiem 12 punktów. Nasz zespół z trzema punktami jest ósmy.

1 liga gr. D. Grzegorz Tkaczyk i jego koledzy z KSZO Ostrowi...