SPZ WJM Krasne Błażowa przegrało pod Wawelem. Nasz zespół dostał lanie w czwartej kwarcie

Koszykarki SPZ WJM po trzech kolejkach mają na koncie jedno zwycięstwo
Koszykarki SPZ WJM po trzech kolejkach mają na koncie jedno zwycięstwo spzwjm Krasne facebook
W 3. kolejce kobiecej 2. ligi SPZ WJM Krasne Błażowa przegrało z Wisłą w Krakowie 38:73. Przez trzy kwarty nasza drużyna trzymała się jako tako. Najgorzej poszło w czwartej

Krakowianki przegrały dwa pierwsze mecze sezonu, ale wobec naszej drużyny miały więcej argumentów i wygrały raczej bez trudu.
Z drugiej strony końcowy wynik dlatego wygląda tak, a nie inaczej, że podopieczne trenera Wiesława Syzdka pękły w czwartej kwarcie, gdzie nie dawały już rady w defensywie.

Wisła też traktuje swój szkoleniowo, le ma jednak bardziej wyrównany skład i było to prostu widać w praniu

podsumował szkoleniowiec zespołu z Krasnego.

5 listopada SPZ WJM zagra u siebie z Żakiem Nowy Sącz.

Wisła Kraków – SPZ WJM Krasne Błażowa 73:38 (13:8, 17:10, 17:12, 26:8)