Stal Mielec rozbita w Puławach

Archiwum
Wysoką porażką PGE Stali Mielec zakończył się mecz PGNiG Superligi w Puławach, gdzie miejscowe Azoty rozbiły „Czeczeńców” 33:24

Losy meczu przesądziły się już w pierwszej połowie. Osłabiona brakiem Grzegorza Sobuta, który odszedł do Chrobrego Głogów, nie była w stanie przeciwstawić się renomowanym rywalom. Po przerwie gra się nieco wyrównała, ale gospodarze kontrolowali cały czas wynik meczu.

Azoty Puławy - PGE Stal Mielec 33:24 (20:9)

W innych spotkaniach: MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 25:23 (15:12), Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 36:28 (19:15), KPR RC Legionowo - Zagłębie Lubin 22:24 (12:13)