Stal Mielec - Vive Tauron Kielce [ZDJĘCIA, WIDEO]

Łukasz Solski
SPR Stal Mielec przez 40 minut toczyła wyrównany bój z Vive Tauron Kielce. W końcówce spotkania górę wzięło doświadczenie i klasa drużyny gości.Po meczu dumny ze swoich podopiecznych był trener Tomasz Sondej. - Postawiliśmy się jak mogliśmy. Chcieliśmy dać każdemu zawodnikowi szansę, żeby pokazał na co go stać. Myślę, że tym sposobem będziemy dalej budować ten skład i będziemy w przyszłości walczyć z rywalami w naszym zasięgu. Cieszę się, kibice mogą być z nas dumni - powiedział Sondej. W następnej kolejce SPR Stal Mielec zmierzy się na wyjeździe z Gwardią Opole. SPR Stal Mielec – Vive Tauron Kielce 23:35 (15:16)Stal: Wiśniewski, Lipka – Wilk 2/2, Krępa 4, Janyst 4, Rusin, Kłoda, Kyrylenko 6, Kubisztal, Dementiev 1, Basiak, Krygowski 1, Chodara, Miedziński 3, Ćwięka 2.Vive: Szmal, Ivić – Walczak 4, Reichmann 3, Chrapkowski 1, Bielecki 7, Jachlewski, Strlek 10, Paczkowski 5, Zorman 1, Djukić 4. Kuba Zegarliński
SPR Stal Mielec przez 40 minut toczyła wyrównany bój z Vive Tauron Kielce. W końcówce spotkania górę wzięło doświadczenie i klasa drużyny gości.

Materiał oryginalny: Stal Mielec - Vive Tauron Kielce [ZDJĘCIA, WIDEO] - Nowiny