Stal Mielec wygrała z Chrobrym Głogów

MAWA
Kuba Zegarliński
Mielczanie pokazali, że należy się z nimi liczyć. Drugi raz z rzędu wygrali na wyjeździe, tym razem w Głogowie z Chrobrym. W niedzielę grają u siebie z Wisłą Płock.

W I połowie wynik przytrzymał gościom Lipka. Miejscowi prowadzili tylko raz (8:7), zmarnowali aż 4 karne. W 50. min było już 14:20 i Stal miała spokój.

Już w niedzielę mielczanie zagrają awansem mecz swojej grupy z Wisłą Płock. Potem w rozgrywkach zaplanowano 2-miesięczną przerwę, spowodowaną przygotowaniami i turniejem ME we Francji.

Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec 18:21 (9:11)

Chrobry: Stachera, Kapela - Miszka 1, Płócienniczak, Świtała 2, Sadowski 1, Sićko, Babicz, Gujski 5, Tylutki, Sobut 4, Biegaj, Krzysztofik 3, Kubała 2, Rydz. Trener Jarosław Cieślikowski.

SPR Stal: Wiśniewski, Lipka - Krępa 1, Wypych 6, Rusin, Kłoda 2, Kubisztal, Kyrylenko 2, Janyst 2, Dementev 1, Krygowski 1, Chodara 2, Krupa 4. Trenerzy Krzysztof Lipka i Tomasz Sondej.

Sędziowie: Kopiec i Zubek. Kary: 6 - 8 minut.