Stal Mielec wygrywa ostatni sparing przed inauguracją PGNiG Superligi

Tomasz Leyko
Stal znów wygrywa w sparingach
Stal znów wygrywa w sparingach archiwum
Szczypiorniści Stali Mielec pokonali w wyjazdowym meczu kontrolnym zespół Azotów Puławy 34-28.

Mecz przerwano w 52. minucie bo bezpieczną grę uniemożliwiał śliski parkiet w puławskiej hali. Azoty tylko do przerwy dotrzymywały kroku Stali. W drugiej puławianie zagrali słabiej w obronie, a mielczanie szybkimi kontrami zabiegali miejscowych. Gdyby nie przerwany mecz wygrana mogłaby być jeszcze większa.

Dla mielczan był to ostatni sparing przed rozpoczynającym się 4. września sezonem w PGNiG Superlidze. Najwięcej bramek dla Stali zdobyli Marcin Basiak 9 i Grzegorz Sobut 8, dla gospodarzy Wojciech Zydroń 11.