Stal Mielec zremisowała z Tomasovią Tomaszów Lubelski

Tomasz Leyko
Piłkarze Stali (pomarańczowe stroje) powinni zdobyć choć jedną bramkę.
Piłkarze Stali (pomarańczowe stroje) powinni zdobyć choć jedną bramkę. Tomasz Leyko
Mimo wielu okazji do zdobycia bramki Stal Mielec zremisowała z Tomasovią Tomaszów Lubelski 0-0.

Pierwsza połowa należała do mielczan, którzy powinni strzelić bramkę. Paśkiewicz miał furę szczęścia bo 2 razy uratowała go poprzeczka (1 min strzelał Pruchnik, 38 min Wolański z wolnego), odbił też instynktownie piłkę w akcji sam na sam z Jędryką.

Po przerwie Stal opadła z sił. Sytuacji tylu już nie stworzyła, ale po strzale Buczyńskiego piłkę z linii bramkowej wybijali obrońcy gości. Szczęścia próbowali też przyjezdni, ale za każdym razem Daniel był na posterunku.

FKS STAL MIELEC - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 0-0