Stal Nowa Dęba zremisowała z Piastem Tuczempy [ZDJĘCIA]

Marcin Jastrzębski
Dośrodkowania lewego obrońcy Stali - Kacpra Horodeńskiego nie były najgroźniejszą bronią miejscowych. fot. Marcin Jastrzębski
W meczu 22. kolejki IV ligi podkarpackiej Stal Nowa Dęba podzieliła się punktami z Piastem Tuczempy. Zobacz galerię zdjęć oraz zapis relacji na żywo z tego pojedynku.

Zobacz zdjęcia z meczu: Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy

Zobacz zapis relacji na żywo: LIVE: Stal Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy

Stal rozpoczęła bez "jadu", ospale i przede wszystkim bez pomysłu na atak. Lepiej prezentowali się goście, którzy zaskoczyć Kamila Sekułę próbowali strzałami z dystansu.

Piast miał także kilka rzutów rożnych i po jednym z nich (wykonywanym przez Pavlo Klymaka) wynik otworzył Andrij Muzyczuk. Bramkę tę można traktować jako karę dla Stali za brak determinacji w ofensywnych poczynaniach.

- Nie byliśmy sobą, słabo zaczęliśmy i długo nie mogliśmy złapać odpowiedniego rytmu - podkreślał Daniel Młynarczyk, trener Stali, który w przerwie zdecydował się na dokonanie trzech zmian.

W drugiej połowie nie było piłkarskich "fajerwerków", ale z minuty na minutę obie drużyny grały coraz odważniej. Wyrównujący gol padł po szarży Pawła Nowaka, który będąc w polu karnym dostrzegł "Marucika" i wyłożył mu idealną piłkę.

W odpowiedzi czarował Bogusław Sierżęga, ale jego uderzenia sprzed pola karnego były niecelne.

- Żal końcówki. Skoro kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń przez większą część meczu to wypadało dowieźć korzystny rezultat - mówił Marek Strawa, trener Piasta.

STAL NOWA DĘBA - PIAST TUCZEMPY 1-1 (0-1)
0-1 Muzyczuk (42-głową, po strąceniu piłki przez Kuda), 1-1 Marut (83, asysta Nowaka).

Relacja ze składami z notami dla zawodników i sedziego oraz opiniami w poniedziałkowych Nowinach