Stal Rzeszów przegrała w Łowiczu z Pelikanem

Marcin Jastrzębski
Piłkarze Stali Sandeco Rzeszów przegrali 4-2 w wyjazdowym meczu w Łowiczu z miejscowym Pelikanem. U rzeszowian zawiodła obrona, niepewnie bronił także Miłosz Lewandowski.

Mecz wyśmienicie zaczął się na stalowców, którzy już w pierwszej minucie cieszyli się z prowadzenia.

Później jednak grali nieroztropnie, a popełniane przed naszych obrońców i bramkarza błędy ułatwiły zadanie miejscowym. Po 20 minutach gry było już 2-1, na szczęście kilka minut później świetnym podaniem Wojciecha Reimana obsłużył Krauze.

Po zmianie stron Pelikan zdobył dwie bramki. Pierwszą w zamieszaniu po rzucie rożnym, drugą po błędzie Mateusza Serafina.

Pelikan Łowicz - Stal Sandeco Rzeszów 4-2 (2-2)
0-1 Łakomy (1-samobójcza), 1-1 Kowalczyk (13-głową) 2-1 Przybyszewski (20), 2-2 Reiman (28), 3-2 Rosiak (52), 4-2 Kosiorek (66)

Pelikan: Sabela - Przybyszewski, Łakomy, Gołka, Marcinkiewicz, Łochowski, Gamla, Adamczyk (85. Gawlik), Solecki (88. Bryk), Kowalczyk, Rosiak (60. Kosiorek).
Stal: Lewandowski - Serafin (81. Lisańczuk), Czarny, Duda, Lebioda - Krauze, Reiman, Prokić, D. Jędryas (59. Margol) - M. Jędryas (62. Szela), Maca (83. Rzeźnik)

Zapis relacji live:**Pelikan Łowicz - Stal Sandeco Rzeszów**