Stal Rzeszów przegrała z liderem III ligi

Krzysztof Kapica
Stal Rzeszów poniosła pierwszą w tym roku sparingową porażkę - uległa u siebie 0-1 III-ligowej Tomasovii.

W starciu z liderem III ligi biało-niebiescy ponieśli pierwszą sparingową porażkę.

- Zasłużoną. Różnica w dynamice między drużynami była widoczna - nie kryje Robert Kasperczyk, trener rzeszowian. - To najcięższy tydzień w przygotowaniach. Mamy obóz dochodzeniowy, we wtorek mieliśmy dwa treningi, w dniu meczu była siłownia, Piłkarze grali trochę za karę, ale rytm meczowy trzeba zachować.

Po wyleczeniu kontuzji kolana pierwszy występ (cała II połowa) zanotował Andreja Prokić i mógł się pokusić o gola. Oszczędzany był Konrad Maca, który ma bóle przemęczeniowe (wraca do gry po bardzo długiej przerwie). Gol padł po kontrze; Arkadiusz Baran nie chciał za mocno faulować, rywal dograł ze skrzydła, a Słotwiński kompletnie zaskoczył MIłosza Lewandowskiego.
STAL RZESZÓW - TOMASOVIA 0-1 (0-0)
BRAMKA: Słotwiński. ,..