Stal Rzeszów zremisowała u lidera

Gol Daniela Koczona dał Stali czwarty punkt w rundzie.
Gol Daniela Koczona dał Stali czwarty punkt w rundzie. Krzysztof Kapica
Stal Rzeszów po raz czwarty w rundzie wiosennej zremisowała - tym razem zdobyła punkt nie byle gdzie, bo na boisku Wisły Płock. Gola zdobył Daniel Koczon.

W rundzie jesiennej Daniel Koczon strzelił bramkę Wiśle na Hetmańskiej na 1-0, ale z boiska stalowcy zeszli smutni, bo przegrali 1-2, tracąc gola z karnego w 89 minucie.

W rewanżu po golu głową pana Daniela długo zanosiło się na sensację.
Skończyło się na remisie, ponieważ 13 minut po wejściu na boisko wyrównał Sekulski (także głową). Tomaszowi Wietesze niewiele brakowało do szczęścia; zatrzymał piłkę między nogami, ale sędzia uznał, że ta przekroczyła całym obwodem linie bramkową.

WISŁA PŁOCK - STAL RZESZÓW 1-1 (0-1)

0-1 Koczon (23, głową), 1-1 Sekulski (74, głową)

WISŁA: Szczepankiewicz - Nadolski, Magdoń, Radić, Mysona (56. Grudzień) - Janus, Sielewski, Burkhardt (61. Sekulski), Hiszpański - Dziedzic (82. Kalista), Krzywicki.
STAL: Wietecha - Kovjenič, Duda, Nakrosius, Pawłowicz - Prokić (76. Maca), Krzysztoń, Jędryas, Lisańczuk (89. Szela), Persona - Koczon (87. M. Górecki).
SĘDZIOWAŁ: Maciej Lewicki (Gdańsk). ŻÓŁTE KARTKI: Magdoń - Lisańczuk, Pawłowicz. WIDZÓW: 1000 (100 z Rzeszowa)