Stal Sanok pokonała Polonię Przemyśl. Zobacz zdjęcia

Marian Struś
Stroną przeważającą, grającą szybciej i dynamiczniej byli goście, którzy przez pierwszy kwadrans chcieli zaskoczyć bramkarza Stali strzałami z dalszej odległości, jednak Paweł Wilczewski był bardzo czujny i nie dał się zaskoczyć.

Zobacz zdjęcia z meczu: Stal Sanok - Polonia Przemyśl

W tym czasie sanoczanom udało się stworzyć zaledwie jedną sytuację, lecz pozycji sam na sam z Rusłanem Mazurem nie wykorzystał Fabian Pańko.

W 23 min. z kolei z bliskiej odległości główkował Waldemar Jaroch, ale trafił w poprzeczkę. W ostatniej minucie I połowy przepiękny strzał z rzutu wolnego z 22 m. oddał Rafał Nikody, po którym piłka ugrzęzła w samym oknie bramki Polonii.

Na przerwę poloniści schodzili ze spuszczonymi głowami i wściekli, zwłaszcza, że byli zespołem lepszym od gospodarzy.

Reprymenda trenera Stali w szatni sprawiła, że stalowcy zaczęli drugą połowę z większym animuszem, wyprzedzając rywali i od razu pod bramką Polonii zrobiło się gorąco.

STAL SANOK - POLONIA PRZEMYŚL 3-0 (1-0)

1-0 Nikody (45, z rzutu wolnego), 2-0 Pańko (55, asysta Tabisza i Nikodego), 3-0 Nikody (80, asysta Pańki).

Składy obydwu drużyn, noty dla zawodników i sędziego oraz wypowiedzi w poniedziałkowym Stadionie