Stolarnia Turbia walczyła z Rzemieślnikiem Pilzno tylko 18 minut

Marcin Jastrzębski
Rzemieślnik (biało-czerwone stroje) miał dużo łatwiejsze zadanie niż w poprzednich spotkaniach. fot. Ewelina Nycz
Mecz zakończył się po nieco ponad kwadransie gry z powodu zdekompletowania składu gości. Turbia rozpoczęła mecz ośmioosobowym składem, gdy dwóch piłkarzy przyjezdnych zgłosiło kontuzje, sędzia musiał zakończyć spotkanie.

Stolarnia co prawda przyjechała do Pilzna z jedenastoma piłkarzami, lecz trzech z nim (Bochniak, Lichy, Torba) nie miało ważnych badań lekarskich.

W wysokiej temperaturze, osłabionym gościom było niesamowicie trudno walczyć z bojowo nastawionym Rzemieślnikiem. W trakcie spotkania kontuzji "nabawili się" Olko i Słowik. Wtedy też arbiter zakończył to spotkanie.

RZEMIEŚLNIK PILZNO - STOLARNIA TURBIA 3-0 (gole: 1-0 Szewczyk (4), 2-0 Nowak (13), 3-0 Zołotar (15). * Mecz przerwano po 18. minutach gry.

RZEMIEŚLNIK: Wilczyński - Nowak, Mikulski, Tragarz, Lesiak, Wójcik, Micek, Mitek - W. Mędrek I, Szewczyk

TURBIA: Bieniek - Słowik, Olko, Zalewski, Gruszczyk, Partyka, Tokarski, Mączka.

SĘDZIOWALI Paweł Mokrzycki oraz Krzysztof Bomba i Grzegorz Babula (Mielec). WIDZÓW 100.