Strumyk Malawa znów przegrał i jest na dnie [WIDEO]

Artur Bżdżoła
Piast Tuczempy (biało-czarne stroje) pokonał Strumyk 2-0.
Piast Tuczempy (biało-czarne stroje) pokonał Strumyk 2-0. archiwum
Gospodarze już w 4. minucie mogli objąć prowadzenie. Z 6 metrów z rzutu wolnego pośredniego Łukasz Tyrawski trafił jednak w jednego z obrońców.

W 23. minucie napastnik Piasta po dograniu z rzutu wolnego przez Kamila Droba strzałem głową nie dał już szans Ireneuszowi Jamrozikowi. Tuż przed przerwą goście domagali się rzutu karnego po starciu Gila z Szymańskim, lecz sędziowie byli niewzruszeni.

W 61. minucie kapitalną interwencją popisał się Maciej Nalepa, który obronił strzał z 4 metrów osamotnionego Marka Antkiewicza. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła - Tyrawski sprytnie zostawił na 18 metrze piłkę Czubowi, który umieścił piłkę tuż przy słupku. Goście mogli zdobyć honorowego gola, jednak Damian Ćwikła z kilku metrów w kuriozalnej sytuacji trafił w poprzeczkę.

- Jestem bardzo zadowolony z naszej gry, z wyniku oczywiście nie. Był to nasz najlepszy mecz w tej rundzie - powiedział po meczu trener Strumyka Maciej Rusin.

PIAST TUCZEMPY - STRUMYK MALAWA 2-0 (1-0)

1-0 Tyrawski (23 - głową, dośrodkowanie z rzutu wolnego Droba), 2-0 Czub (65 - podanie Tyrawskiego, z 18 metrów).

Piast: Nalepa - Łukasiewicz, Kud, Wota (77. Hołub), Gil - Wielgosz, Socha (74. Pasaj), Drob (62. Ivanyshyn), Czub (90+1. Gierczak) - Tyrawski (89. Gierczak), Iwański.
Strumyk: Jamrozik - Bieda, Woźniak (83. Federkiewicz), Rzucidło, Patryn (25. R. Gaweł) - Kmuk, Cupryś, Antkiewicz (78. Ćwikła), Paśkiewicz (70. Zieliński) - Szymański, Trawka.

Sędziował Szewczyk (Dębica) Żółte kartki: Drob, Gil, Wota - Paśkiewicz, Cupryś, Woźniak. Widzów 150.