Sukces resoviaków w Halowych Mistrzostwach Polskich Juniorów i Juniorów Młodszych!

Trener Piotr Kowal w gronie lekkoatletów Resovii, którzy zdobyli medale w Toruniu Archiwum Resovii
Podczas zorganizowanych w Toruniu Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych zawodnicy Resovii zdobyli 5 brązowych medali. Pod względem liczby medali Resovia okazała się najlepsza. W imprezie brało udział około 1000 lekkoatletów.

W mieście Kopernika nasza ekipa startowała pod okiem trenera Piotra Kowala. A oto lista tych, którzy stanęli na podium.
Wiktoria Kalemba zajęła 3 miejsce na dystansie 300 m uzyskując wynik 40.77 s, Paulina Szostecka na dystansie 3000 m z wynikiem 10:11.82' Jakub Przydział na dystansie 1000 m z wynikiem 2:34.85.

Świetnie spisała się również Klaudia Wojtunik na dystansie 60 m ppł.. Podopieczna trenera Janusza Mazura zdobyła brąz wynikiem: 8.83. Stało się to także udziałem Wiktorii Miąso. Zawodniczka prowadzona przez Michała Tittingera w skoku wzwyż uzyskała wynik 1.64 m.

Za tydzień w Toruniu rywalizować będą seniorzy.