Sumo. Trzy medale LUKS Lubzina [ZDJĘCIA]

mawa
W Ropczycach wystartowało 180 zawodniczek i zawodników z 25 klubów. Nz.: podium klasyfikacji drużynowej kadetów. Organizator
Dwa złote i brązowy medal zdobyli podczas mistrzostw Polski kadetów zawodnicy LUKS Lubzina, którzy w Ropczycach wygrali też punktację drużynową.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Hubert Dęborowski (kat. 65 kg) i Adrian Gondek (75 kg), zaś srebro wywalczył Jakub Nowakowski (95 kg).

Trenerem naszych zawodników, którzy mają szansę na występ w mistrzostwach Europy w Niemczech (13-15 października w Branderburgu), jest Andrzej Jedynak.

W zawodach, organizowanych przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w Lubzinie oraz Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji, wystartowało 180 zawodniczek i zawodników z 25 klubów.

W punktacji drużynowej gospodarze wyprzedzili ZTS Sokół Lublin i UAKS Podlasie Białystok.