Szczypiorniści Stali nadal bez wygranej w tym roku. Tym razem mielczanie przegrali 26:33 w swojej wyraźnie z Zagłębiem Lubin

Szczypiorniści Stali mieli minorowe nastroje po meczu.

Stal była mocno zmobilizowana, ponieważ chciała poczuć smak pierwszego w tym roku zwycięstwa. Niestety, Zagłębie okazało poza zasięgiem naszej drużyny. Ekipa z Lubina już po pierwszej połowie miała 4 bramki zapasu (18:14).

Nasz zespół rozpoczął nawet obiecująco, bo prowadził 4:1. W kolejnych minutach do głosu zaczęli dochodzić jednak goście, którzy w 19. minucie wyszli na prowadzenie 10:9 po bramce Arkadiusza Moryto, który uzbierał w tym meczu aż 15. bramek.

W II połowie Stal zaczęła zbliżać się do Zagłębia. W 35. minucie przy wyniku 19:21, gospodarze mieli okazję rzucić bramkę kontaktową, lecz po spornej sytuacji sędziowie przyznali piłkę “miedziowym”. Ta sytuacja podcięła skrzydła miejscowym, i lubinianie znów zaczęli kontrolować ten mecz, którzy wygrali ostatecznie 33:26.