Taekwon-do. Dobre występy rzeszowian

Przemysław Markocki
archiwum
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Rzeszowskiego Klubu Taekwon-do podczas międzywojewódzkich mistrzostw juniorów młodszych i młodzików będących jednocześnie eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Mateusz Burliński zwyciężył w kat. juniora młodszego (do 66 kg) pokonując jednogłośnie wszystkich przeciwników i uzyskując eliminację do mistrzostw Polski.

Brązowy medal w konkurencji technik specjalnych wywalczyła Grażyna Burek, a Aleksandra Jaworska uplasował się na 5. pozycji w konkurencji układów 6-8 kup.

Swoje walki z późniejszymi zwycięzcami zawodów przegrali Roman Bielak (do 48 kg) i Grzegorz Kocaj (do 54 kg), dla których były to debiuty.