Tarnobrzeg. Tragedia na ulicy Sikorskiego - motocyklista potrącił pieszego, obaj nie żyją!

Marcin Radzimowski
Marcin Radzimowski
Dwie osoby zginęły w wypadku, jaki wydarzył się w sobotę przed godziną 21 najprawdopodobniej w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych przy ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu, na wysokości czterech wieżowców.

O dramacie, do jakiego doszło na odcinku drogi wojewódzkiej numer 723 w centrum Tarnobrzega, służby ratownicze zostały powiadomione przed godziną 21.
Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący motocyklem yamaha, w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych potrącił mężczyznę. Pieszy zmarł na miejscu wskutek rozległych obrażeń ciała. W niedzielę do południa policjanci nie ustalili jeszcze jego tożsamości - nie miał przy sobie żadnych dokumentów, natomiast skala obrażeń ciała była tak rozległa, że trudno było określić nawet jego wiek - to przedział między 30 a 50 lat.

W tragedii poważnie ranny został również 30-latek z powiatu tarnobrzeskiego kierujący motocyklem. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej jego życia nie udało się uratować.
Decyzją prokuratora ciała obu mężczyzn zostały zabezpieczone do badań. Przez ponad trzy godziny tarnobrzeski odcinek drogi wojewódzkiej, był całkowicie zablokowany, policjanci zorganizowali objazdy.
Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia., choćby dokładne miejsce wypadku. Nieoficjalnie pojawiają się informacje, że motocyklista jechał z ogromną prędkością i na jednym kole.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Najbardziej niebezpieczne samochodyMógłbyś zostać kierowcą ciężarówki?

Kontrolki w samochodzie. Co znaczą?


Jak jeździć, by nie uprzykrzać życia innym?


Gdzie jest najwięcej wypadków w Polsce?


Materiał oryginalny: Tarnobrzeg. Tragedia na ulicy Sikorskiego - motocyklista potrącił pieszego, obaj nie żyją! - Echo Dnia Podkarpackie

Dodaj ogłoszenie