Tenisista stołowy Jeziora zdobył na Śląsku trzy medale w mistrzostwach Polski

Janusz Malarz zdobył w Gliwicach m.in. złoto w grze deblowej. Nz. na najwyższym podium z lewej Archiwum klubu
Janusz Malarz zawodnik (IKS Jezioro Tarnobrzeg) zdobył trzy medale w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym w Gliwicach.

Liczący 82 lata zawodnik wygrał klasyfikację generalną Grand Prix Polski Weteranów w sezonie 2022/2023 w kategorii weteran 80-84 lata (w 9 turniejach GPPW aż 9 razy stawał na podium i zdobył 1256 punktów).

W turnieju gry podwójnej (80+) para deblowa Janusz Malarz (IKS Jezioro)/ Ryszard Banaszkiewicz (Brzeg Dolny) w finale pokonała 3:0 (5,8,11) debel Henryk Glura (Bydgoszcz)/Zdzisław Orzechowski (Łowicz).

W CSK "Łabędź" w Gliwicach w turnieju indywidualnym (80-84) Janusz Malarz w fazie grupowej pokonał 3:0 (4,4,9) Jan Bukowskiego Bystra, 3:0 (5,6,8) Romualda Stasiełowicza z Drezdenka oraz 3:2 (-8,9,-7,9,5) Mariana Gęsickiego z Działdowa. W kolejnym meczu, ćwierćfinałowym, wygrał 3:2 (6,8,-3,-10,4) z Janem Hreczuchą z Wrocławia.

W grze o wejście do finału przegrał 0:3 (7,7,6) z Henrykiem Glura z Bydgoszczy, najlepszym zawodnikiem tej kategorii. W pojedynku o brązowy medal pokonał 3:0 (7,12,4) Zdzisława Orzechowskiego z Łowicza.