Tenisista ze Stalowej Stalowa Wola zajął pierwsze miejsce w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Chorzowie. Wygrał wszystkie mecze

Czy Dawid Kiełb pójdzie w ślady Wojciecha Fibaka?
Czy Dawid Kiełb pójdzie w ślady Wojciecha Fibaka? Echo Dnia
Dawid Kiełb (SKS San Stalowa Wola) wygrał na kortach w Chorzowie Otwarte Mistrzostwa Śląska 10 latków. Nasz zawodnik zwyciężył wszystkie swoje 4 mecze wynikiem 4 zero a jeden mecz wynikiem 4-2 i zdobył złoty medal .

Jest to jubileuszowy, 20 złoty medal Dawida w zawodach Tenis 10, w których zwyciężał w różnych miastach Polski. Dawid zdobył między innymi 1 miejsce w Legia Lexus Cup w Warszawie i w zawodach tenis 10 Krak w Krakowie.

- Przed Dawidem jeszcze wiele pracy, ale wielu wybitnych trenerów tenisa przepowiada mu wielką karierę. Mówią, że ma instynkt i charakter zwycięzcy - mówi Dariusz Kiełb, prezes Sanu.

Dawid w poprzednim roku zdobył brązowy medal w deblu w Mistrzostwach Województwa Skrzatów w Sanoku (12-latków). Jest najmłodszym w historii tych zawodów zdobywcą miejsca na podium.

Jego siostra Róża, także zawodniczka Sanu, w tych samych zawodach zdobyła złoto medal w deblu i brąz w singlu.