Tradycyjnie w sierpniu „Spotkania Rodzinne w Państwie...

  Tradycyjnie w sierpniu „Spotkania Rodzinne w Państwie Jarocin”

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Tradycyjnie w sierpniu „Spotkania Rodzinne w Państwie Jarocin”
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Gminny Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji zaprasza na imprezę plenerową „Spotkania Rodzinne w Państwie Jarocin”. Wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia na terenie rekreacyjnym obok zalewu w Jarocinie.
  Rodzinne spotkanie tradycyjnie organizowane w sierpniu rozpocznie się programem dla dzieci, który zacznie się o godzinie 15.00.

  Następnie zaplanowano występy grup wokalnych „Jaśki” z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Jarocinie, a także innych zespołów takich jak: „Jargocianie”, „Brokaty”, Jarzębina” „Fever” oraz „Zbóje”.

  O godzinie 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru, czyli Kobranocka, a po godzinie 21 zacznie się dyskoteka pod gwiazdami.

  Dodatkowymi atrakcjami będzie wesołe miasteczko, wystawy lokalnych artystów i stoiska gastronomiczne  15 sierpnia o godzinie 14.00 odbędzie się kolejna edycja Biegi Zwycięstwa nad bolszewikami „Goń bolszewika, goń” imienia kawalerów orderem Virtuti Militari Jana Kozioła i Sebastiana Małka.

  Biegi odbędą się obok terenu rekreacyjnego przy zalewie w Jarocinie. Tradycyjnie, trasa będzie wyznaczona na drodze Jarocin – Nalepy. Szczegółowe informacje na temat dystansów dystansów kategorii biegaczy zawarte są w regulaminie.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo