Trine 2 - UWAGA ta gra potrafi zauroczyć

  Trine 2 - UWAGA ta gra potrafi zauroczyć

  Jakub Wydrzyński

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Musisz ocalić królestwo

  Musisz ocalić królestwo

  Królestwo jest zagrożone: znów musisz je ratować. Ty w trzech postaciach złodziejki, rycerza i czarodzieja wkraczasz do akcji. Wyruszasz w niebezpieczną podróż, aby ocalić królestwo przed goblinami i innymi potworami.
  Musisz ocalić królestwo

  Musisz ocalić królestwo

  Cudowny świat fantasy został przedstawiony za sprawą Trine 2 - gry o pięknej, baśniowej oprawie graficznej.

  Pierwsze wrażenie jest doskonałe. Od samego początku czujemy oddziaływanie magii, która nieustannie towarzyszy nam w wypełnianiu zadań i rozwiązywaniu łamigłówek.

  Baśniowy świat magii

  W grze kierujemy aż trzema postaciami - rycerzem, czarodziejem i złodziejką. Każdy z bohaterów posiada unikalne umiejętności.
  W walce bezpośredniej będzie nam służył wojownik, który jest mistrzem we władaniu orężem. Złodziejka poprzez swoją szybkość potrafi w płynny sposób przemieszczać się po najwyższych obszarach lokacji.

  Nasza bohaterka w sposób mistrzowski umie posługiwać się łukiem, dzięki czemu bez problemu rozprawi się z przeciwnikiem na dużych dystansach. Z kolei magik jest specjalistą od czarów, który - jak się z czasem okaże - potrafi wyjść nawet z najbardziej krytycznej sytuacji. Jako, że jest specem od władania magią, potrafi kontrolować dowolny przedmiot pojawiający się na planszy. Oprócz tego może wyczarować narzędzia, które staną się nieocenione w walce z potworami.

  Wyobraźnia największą siłą!

  Nawet najstraszniejsze bestie nie będą groźne, jeśli mądrze pokierujemy wszystkim bohaterami. Istotne są wszelkie elementy, które początkowo mogą być postrzegane jako kolejny dodatek wizualny. Jak się okazuje - nawet drobny element może zostać wykorzystany i tylko od naszej wyobraźni zależy, w jaki sposób będzie nam pomocny do pokonywania kolejnych lokacji.

  Prawa fizyki sprawiają, że możliwości, jakie oferuje gra, są ogromne. Przypuśćmy, że wpadliśmy do miejsca z którego (teoretycznie) nie można się wydostać. Z pomocą przychodzą nasi bohaterowie, którym nie straszna jest żadna pułapka. Gra zmusza nas do myślenia, choć niektóre sytuacje mogą przyprawić o ból głowy.

  Kooperacja to jest to

  Druga część Trine wprowadza tryb kooperacji, która dodatkowo uatrakcyjnia rozgrywkę. Dzięki temu gra zyskuje ogromny atut i możliwość zabawy z przyjaciółmi w internecie!

  Trine posiada przepiękna oprawę audio-wizualną. Kraina jest kolorowa i pełna szczegółów. Animacje są zaprojektowane ze szczególną starannością i pasją. W tle zauważymy mnóstwo obiektów ozdobionych magiczną poświatą. Do największych atrakcji gry zaliczają się potwory, które potrafią być sporym wyzwaniem nie tylko ze względu na ogromne rozmiary, ale też oryginalne umiejętności bitewne. To wszystko tworzy klimat cudownego świata fantasy! Polecamy!

  Grafika: 9 / Muzyka: 9 / Grywalność: 10 // Ocena: 9


  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo