Turniej im. Andrzeja Standio dla Stali Rzeszów

W półfinale doszło do wewnętrznej rywalizacji dwóch zespołów Stali Rzeszów.
W półfinale doszło do wewnętrznej rywalizacji dwóch zespołów Stali Rzeszów. Łukasz Pado
Drużyna niebieska Stali Rzeszów wygrała I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Prezesa Stowarzyszenia "Talent" im. Andrzeja Standio dla chłopców z rocznika 2000 i młodszych.

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów pokonali w finale Resovię 2-0. Trzecie miejsce zajęła biała drużyna Stali Rzeszów, która pokonała JKS Jarosław w karnych 1:3, w regulaminowym czasie było 0-0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Radosława Gila ze Stali Rz., bramkarzem Marcina Szaro z Resovii, tytuł króla strzelców przypadł Dawidowi Nowakowi z SP 19 Rzeszów, a największym talentem uznano Rafała Dusiło z JKS Jarosław.

W sumie w turnieju udział wzięło 8 zespołów, które początkowo były podzielone na grupy. Najlepsze grały w półfinałach, pozostałe zaś o kolejne miejsce.

Komplet wyników:

Mecze grupowe
Grupa A:
Polonia - JKS 0-1, Jasło - Stal Rz. Nieb. 0-0, Polonia - Stal Rz. Nieb. 1-2, JKS - Jasło 2-0, Polonia - Jasło 0-2, JKS - Stal Rz. Nieb 0-0;
Grupa B:
Igloopol - SP 19 Rz. 1-1, Resovia - Stal Rz. Biali 0-1, Igloopol - Stal Rz. Biali 0-1, SP 19 Rz. - Resovia 0-2, Igloopol - Resovia 0-0, SP 19 Rz. - Stal Rz. Biali 1-0.

O miejsca 5-8: Jasło - Igloopol 0-1, Polonia - SP 19 4-2;

o 7. miejsce: Jasło - SP 19 2-1; o 5. miejsce: Polonia - Igloopol 3-1.

O miejsca 1-4: JKS - Resovia 0-0 (karne 1-2); Stal Rz. Nieb. - Stal Rz. Biali 1-0.

Finał: Resovia - Stal Rz. Nieb. 0-2

O 3. miejsce: JKS - Stal Rz. Biali 0-0 (1-3).