Udany sprawdzian. Aseeco Resovia wygrała z Tours VB

bum
Resoviacy grają coraz lepiej, to dobry znak przed startem PlusLigi
Resoviacy grają coraz lepiej, to dobry znak przed startem PlusLigi Krzysztof Kapica
Siatkarze Asseco Resovii w pokazowym meczu, będącym zarazem ostatnim sprawdzianem podopiecznych trenera Roberta Serniottiego przed startem nowego sezonu w PlusLidze, pokonali francuski Tours VB 3:1.

Resoviacy pewnie wygrali dwie pierwsze partie. Byli lepsi w ataku, bloku i obronie i zasłużenie prowadzili w setach 2:0; robili wiele szkody rywalom zagrywką. Trzeci set toczył się długo na przewagi. Mogli go wygrać jedni i drudzy, zwyciężyli Francuzi. W czwartej odsłonie Resovia ponownie dyktowała warunki. Kropkę nad "i" postawił Bartłomiej Lemański. Najwięcej punktów dla rzeszowskiej drużyny zdobyli: Aleksander Śliwka - 20; Dominik Depowski - 17; Jakub Jarosz - 16 i Bartłomiej Lemański - 13.

Był to ostatni sparing Asseco Resovii przed nowym sezonem PlusLigi 2017/2018. Walkę o mistrzostwo Polski nasza drużyna rozpocznie 30 października meczem z Dafi Społem Kielce, początek o godzinie 17 w hali na Podpromiu.

- Nasza gra wyglądała lepiej niż na turnieju w Krośnie. Gramy płynniej, lepiej - oceniał Aleksander Śliwka.

Asseco Resovia – Tours VB 3:1 (25:16, 25:18, 36:38, 25:18)

Asseco Resovia:Tichacek, Lemański, Depowski, Jarosz, Śliwka, Możdżonek, Rusek (libero) oraz Schoeps, Kędzierski, Perłowski.

Tours: Hernan, Stern, Jouffroy, Gotsew, Egleskalns, Wounembaina, Henno (libero) oraz Diefenbach, Reichert.

Siatkarze Asseco Resovii w pokazowym meczu, będącym zarazem ostatnim sprawdzianem podopiecznych trenera Roberta Serniottiego przed startem nowego sezonu w PlusLidze, pokonali francuski Tours VB 3:1 (25:16, 25:18, 36:38, 25:18).#TOPsportowy24 - hity Internetu

Asseco Resovia pokonuje VB Tours 3:1 [ZDJĘCIA]