Ukraińcy przyjadą na sparingi z zawodnikami Spartakusa...

  Ukraińcy przyjadą na sparingi z zawodnikami Spartakusa Rzeszów

  Łukasz Pado

  Nowiny

  Nowiny

  Ukraińcy przyjadą na sparingi z zawodnikami Spartakusa Rzeszów

  ©Krzysztof Kapica

  Gorący okres przed zawodnikami Spartakusa Rzeszów. Kilku z nich przygotowuje się do bardzo ważnych dla nich walk.
  Ukraińcy przyjadą na sparingi z zawodnikami Spartakusa Rzeszów

  ©Krzysztof Kapica

  - Na weekend przyjeżdża do nas ekipa z Ukrainy, dziesięć osób. To chłopcy z Tarnopola. Mamy tam zaprzyjaźniony klub - Harakterni. To nie pierwsza okazja, by z nimi potrenować - mówi Krzysztof Bańkowski, trener w Spartakusie Rzeszów.

  - To nie są słabeusze, naszych chłopaków czeka solidny test. Ukraińcy przyjadą potrenować i odbyć kilka sparingów z zawodnikami z Rzeszowa. Jednych i drugich czeka w najbliższym czasie kilka ważnych walk.
  Najważniejsza jest przed Szymonem Bajorem. Czołowy fighter Spartakusa po rocznej przerwie znów zaprezentuje się w KSW. 12 marca wystąpi w 34. edycji tej prestiżowej gali, która odbędzie się na warszawskim Torwarze.

  Za rywala będzie miał Jędrzeja Maćkowiaka. - W grupie ukraińców jest wysoki ciężki, który przypomina warunkami fizycznymi Maćkowiaka. To będzie bardzo dobry sparingpartner dla Szymka - tłumaczy Bańkowski.

  Tego samego dnia w Sopocie podczas Time of Masters zaprezentuje się kilku wspomnianych Ukraińców - Będą tam reprezentować nasz klub - chwali się Bańkowski. Dla Błażeja Majdana i Kamila Selwy sparingi z „harakternymi” będą ostatnimi szlifami formy przed galą w Norymberdze (12 lutego). To nie koniec.

  Podczas Spartan Fight 2 w Chorzowie zaprezentują się kolejni fighterzy Spartakusa. Rafał Lasota ma tam zmierzyć się w kat. 77 kg z Tomaszem Jakubcem, a walczący w kat. 70 kg Rami Hamdam - z niepokonanym Radosławem Tarnawą.

  - Ramiego i Rafała czekają bardzo ważne pojedynki. Jeśli wygrają, dostaną kontrakt ze Spartana na kolejne dwa lata. Ta federacja powoli rośnie w siłę, walki będzie pokazywać telewizja. Nie będzie lepszej okazji, by się pokazać - dodaje trener.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo